Asistent / asistentka obchodního místa OK POINT mBank - Ostrava, Třinec nebo Frýdek-Místek

OK POINT mBank je unikátní místo, kde si klienti splní své cíle díky propojení finančního plánování, bankovnictví a kvalitních realitních služeb, a kde jsou potřeby klientů na prvním místě.

Náplň práce:
• řešení požadavků klientů
• domlouvání schůzek s novými i stálými klienty
• identifikace potřeb klientů, navrhování optimálních řešení
• příprava podkladů pro jednání s klienty – smluvní dokumentace

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání
• příjemné vystupování, prezentační a organizační schopnosti
• prodejní a komunikační dovednosti výhodou
• znalost bankovních produktů výhodou

Nabízíme:
• pracovní poměr na HPP / zkrácený úvazek
• motivující systém ohodnocení
• základní mzda + výkonové prémie
• možnost kariérního růstu
• moderní zázemí společnosti

Místo práce: Ostrava, Třinec nebo Frýdek-Místek

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem, místa práce (Ostrava, Třinec nebo Frýdek-Místek) a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 15. 5.2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 15. 4. 2019, 13:53

Obor
Administrativa, Finance
Plat
Lokalita
Moravskoslezský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 3300
ekonomx 136
financex 330