Ekonom / rozpočtář

Institut pro veřejnou správu Praha je státní příspěvkovou organizací zřízenou Ministerstvem vnitra, zajišťující zejména vzdělávání úředníků územních samosprávných celků podle zákona č. 312/2002 Sb., ve znění pozdějších předpisů.

Vyhlašujeme výběrové řízení na obsazení pracovního místa Ekonom/rozpočtář.

Náplň práce:
• sestavování a kontrola čerpání rozpočtu
• vyúčtování cestovních výdajů

Požadujeme:
• VŠ vzdělání ekonomického směru nebo SŠ s maturitou praxi minimálně 5 let
• 2 roky praxe v oblasti rozpočetnictví
• znalost práce s PC (Excel, Word)
• orientace v problematice DPH, silniční daně, daně z nemovitostí, daně z příjmů právnických osob
• výhodou znalost podmínek příspěvkové organizace
• zodpovědnost, samostatnost, týmovou práci

Nabízíme:
• stabilitu státní příspěvkové organizace
• zajímavou a odpovědnou práci v přátelském kolektivu
• pracovní poměr na dobu neurčitou
• pružnou pracovní dobu
• 5 týdnů dovolené
• 5 dnů zdravotního volna
• platové zařazení v 11. třídě podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb, o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, platový stupeň dle vzdělání a související odborné praxe
• osobní příplatek podle dosahovaných výsledků
• stravenky
• příspěvky na kulturní a sportovní aktivity
• pracoviště v centru Prahy
• jazykové a odborné vzdělávání

Místo práce: Praha

Termín nástupu: plánovaný nástup od října 2019

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Pokud Vás tato nabídka zaujala, odpovězte nejpozději do 25. 9. 2019. Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru v následujících dnech.
Vytvořeno: 11. 9. 2019, 15:27

Obor
Finance
Plat
Lokalita
Praha