Hasič - strojník

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Viterra Czech s.r.o..

Viterra Czech s.r.o. je součástí společnosti Viterra B. V., která je jedním z největších zpracovatelů a obchodníků s agrokomoditami na světě.

Společnost klade důraz na to, jaký jste, stejně tak jakou máte profesní zkušenost a vnitřní motivaci. V souladu s jejich hodnotami a podnikavým duchem společnosti, budou dbát na Vaši bezpečnost, kvalitu práce a kariérní rozvoj. Pokud hledáte stabilní zaměstnání, ve kterém chcete uplatnit své schopnosti a něco dokázat, je pro Vás Viterra Czech s.r.o. v Ústí nad Labem ta správná volba!

Více informací o společnosti naleznete na www.viterra.cz.

Náplň práce:
• obsluha požární techniky a zařízení (EPS, SHZ, PHZ)
• zodpovědnost za akceschopnost požární techniky
• monitoring EPS a kamerového systému
• odborná asistence při pracích s otevřeným ohněm
• provádění požárně nebezpečných zásahů

Požadujeme:
• min. výuční list
• praxe v SDH nebo HZS - podmínkou
• základní znalosti v oboru
• řidičský průkaz skupiny C - výhodou
• práce s PC - Word, Excel na základní úrovni
• základní znalost AJ
• osvědčení o nástupním odborném výcviku a kurz strojníků výhodou popř. kurz taktického řízení

Nabízíme:
• měsíční a čtvrtletní bonusy
• moderní zázemí (centrální šatny, kantýna, kafeterie)
• příspěvek na penzijní připojištění
• týden dovolené navíc
• celofiremní akce
• Makro karta
• stravenky/příspěvek na stravování - závodní stravování
• dovolená 5 týdnů
• vzdělávací kurzy, školení
• firemní akce

Místo práce: Žukovova 100/27, Ústí nad Labem - Střekov

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: Lucie.Udatna@viterra.com nebo tel.: 734 233 363.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 23. 12. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 23. 11. 2021, 15:00

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Průmysl, Státní správa
Plat
Lokalita
Ústecký kraj