Montér elektro - montáže po celé ČR

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost ASE, s.r.o. - působící na trhu energetiky od roku 1993.

Náplň práce:
• montážní činnost při výstavbě a údržbě rozvoden i elektráren, včetně zkoušek, revizí a uvádění souvisejících systémů do provozu

Požadujeme:
• vzdělání technického směru - elektro vzdělání výhodou
• ŘP B
• dobrý zdravotní stav

Nabízíme:
• dobrý kolektiv, práci ve stabilní a dále se rozvíjející společnosti
• zaškolení uchazečů bez odborných znalostí – možnost rekvalifikace
• práci na hlavní pracovní poměr, po zapracování na dobu neurčitou
• 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní pojištění
• možnost podílu na hospodářském výsledku firmy – 13 plat
• možnosti dalšího osobního rozvoje – vzdělání, kurzy, školení, zvyšování kvalifikace
• možnosti profesního růstu na vedoucí pozice (vedoucí montér, zkušební – revizní technik…)
• odpovídající platové ohodnocení dle praxe a zkušeností - nástup bez praxe 25.500,- + diety, s praxí dle dohody

Místo práce: celá ČR - sídlo Sadová 95, 250 65 Bořanovice-Líbeznice

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz nebo tel. číslo 724 402 406.

Platnost inzerátu končí 14. 9. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 14. 8. 2019, 13:34

Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Česká republika

Další inzeráty s nálepkami:
elektrox 646
ČRx 4