Obchodní ředitel - okres Pelhřimov

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost MANATECH CZ s.r.o. vznikla v roce 2002. Původně se firma zaměřovala na prodej strojů do zemědělství. Postupně ale rozšířila svůj prodejní sortiment podle požadavků svých zákazníků i o stroje do lesa, komunální a také stavební techniku. V současnosti je firma výhradním dovozcem strojů od více než patnácti předních světových výrobců a má prodejní síť v Čechách, na Moravě a na Slovensku.

Cílem společnosti je nabídnout co nejlepší stroje za přijatelných cenových podmínek. Samozřejmostí a nedílnou součástí prodeje je kvalitní záruční a pozáruční servis na všechny typy nabízených strojů, včetně rychlých dodávek náhradních dílů.

Náplň práce:
• nastavení, implementace a rozvoj obchodní strategie
• budování dlouhodobých vztahů s klienty
• rozhodování o využití prodejních kanálů, nastavování efektivního prodejního konceptu, prodejních cílů
• reprezentace společnosti při vytváření a udržování obchodních vztahů a jednání s partnery
• řízení, motivace a hodnocení obchodního týmu
• vyhodnocování úspěšnosti plnění obchodních cílů, reporting řediteli společnosti
• udržování stabilní obchodní sítě
• zajištění plánovaných finančních obratů
• monitoring konkurence, sledování trendů na trhu
• podíl na přípravě marketingových aktivit
• hledání nových obchodních příležitostí či optimalizování stávajících cest vedoucích k navyšování obratu a marže v souladu s cíli společnosti

Požadujeme:
• VŠ/SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
• zkušenosti s vedením obchodního týmu
• zkušenosti s rozvojem obchodní sítě prodeje zemědělské, stavební a lesní techniky
• AJ na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
• organizační schopnosti, dobrý time management, vysoké pracovní nasazení, vlastní iniciativu, flexibilitu
• komunikační a vyjednávací dovednosti
• dobrá znalost MS Office
• spolehlivost, manažerské vystupování, asertivitu

Nabízíme:
• práci na HPP
• nadprůměrné finanční ohodnocení
• zázemí stabilní společnosti
• prostor k dalšímu profesnímu i osobnímu růstu
• zaměstnanecké benefity (služební vůz, telefon a počítač, dotované stravování, vzdělávací kurzy)

Místo práce: Jiřice 247, Humpolec 396 01 - okres Pelhřimov

Termín nástupu: 6. 1. 2020

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 30. 11. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 8. 10. 2019, 10:51

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Vysočina