Obchodní zástupce - Morava

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je FINNPRODUCT s.r.o., česká pobočka finského výrobce nátěrových hmot TEKNOS.

Teknos je jedním z předních dodavatelů průmyslových nátěrů, zároveň se silným postavením v oblasti stavebních nátěrů. Teknos působí ve více než 20 zemích Evropy, Asie a USA. Společnost byla založena ve Finsku v r. 1948 a patří mezi největší rodinné podniky ve Finsku. Jejich cílem je poskytovat nejlepší řešení pro potřeby zákazníků tím, že jim bude na blízku, skrze jejich pobočku v Čechách. Chtějí dále rozvíjet sortiment a služby na českém trhu díky rozsáhlému portfoliu, odborným znalostem a know-how, které mají v koncernu Teknos Group.

Náplň práce:
• udržování a rozvíjení kontaktů se stávajícími zákazníky
• akvizice nových zákazníků ve svěřeném regionu
• samostatná příprava, plánování a realizace schůzek se zákazníky
• zpracování reportingu a vedení obchodní agendy

Požadujeme:
• min. SŠ vzdělání
• spolehlivost, bezúhonnost a odpovědnost
• příjemné vystupování, komunikační a vyjednávací schopnosti
• znalost anglického jazyka výhodou
• časová flexibilita a zájem učit se novým věcem
• řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
• zázemí stabilní společnosti
• perspektivní obor
• hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
• zaměstnanecké benefity
• služební automobil, notebook, mobilní telefon
• možnost vzdělávání a osobního růstu

Místo práce: Morava

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 9. 10. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 9. 9. 2019, 10:25

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Olomoucký kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 3360
prodejx 1864