Programátor - vhodné i pro absolventy

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnosti BD SENSORS s.r.o. se sídlem v Buchlovicích.

Náplň práce:
• rozvoj nového výr. programu
• spolupráce na mezinárodních projektech

Požadujeme:
• SŠ/VŠ technického směru - vhodné i pro absolventy
• znalost práce s vývojovým prostředím MS Visual Studio.NET
• znalost C#, Entity Framework, Linq a MS SQL
• znalost programování v LabView a Delphi výhodou
• AJ na komunikativní úrovni B1
• NJ výhodou
• analytické a komunikativní schopnosti
• samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme:
• možnost podílet se na rozvoji nového perspektivního výr. programu
• nabídka benefitů, dovolená navíc
• zázemí firmy s více jak 25letou tradicí
• dle hospodářského výsledku pololetní prémie
• možnost osobního růstu
• pracovní smlouva – po zkušební době na dobu neurčitou

Místo práce: Buchlovice - okres Uherské Hradiště

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte! Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 16. 4. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 16. 3. 2020, 13:54

Obor
Informační technologie
Plat
Lokalita
Zlínský kraj