Realitní makléř / makléřka - vhodné i pro absolventy - pobočka Kladno, Praha

Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je společnost CENTURY 21 Coloseum - pobočka Kladno, Praha.

Náplň práce:
• aktivní vyhledávání obchodních příležitostí
• náběr nemovitostí a prohlídky se zájemci na již nabízených nemovitostech
• realizace obchodních případů s klienty
• poradenská činnost
• uzavírání smluv

Požadujeme:
• SŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy
• praxe - výhodou, ale ne podmínkou - praxe v realitách…
• sebevědomí a ochotu pracovat na sobě
• časovou flexibilitu
• výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
• schopnost improvizovat
• zodpovědnost, loajalitu, pracovitost, důslednost a samostatnost
• kultivovaný vzhled
• pozitivní myšlení, touhu být úspěšný a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:
• práce na ŽL
• zajímavou práci s motivujícím finančním ohodnocením
• kompletní zaškolení a průběžné proškolování v oboru realit a financování
• odměnu formou provizního systému za velmi výhodných podmínek
• podpůrný fixní plat po dobu 12 měsíců
• možnost využívat služební automobil
• počítač, pracovní telefon
• motivační soutěže, bonusy a teambuildingové akce
• marketingovou podporu (plachty, vizitky, inzerce na realitních portálech, tiskoviny atd.)
• podpora a pomoc vedení kanceláře
• flexibilní pracovní doba, osobní nezávislost
• zázemí silné mezinárodní realitní společnosti

Místo práce: pobočka Kladno, Praha

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 725 999 888.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 18. 12. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 18. 11. 2020, 13:07

Obor
Reality
Plat
Lokalita
Středočeský kraj
Pracovní poměr
Práce na živnosťák