Servisní technik - Slavičín

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Camo, spol. s r.o. - působící v oboru IT. Zabývá se tvorbou HW a SW řešení na míru pro zákazníky po celé České a Slovenské republice a dalších zemích Evropy.

Náplň práce:
• jízdy za zákazníky po celé České a Slovenské republice a servisovat počítačky stravenek a počítačky bankovek, příp. další IT zařízení
• pomoc zákazníkům s řešením technických problémů
• podílet se na výrobě počítaček stravenek a dalších zařízení

Požadujeme:
• SŠ s elektro nebo IT zaměřením - výhodou
• řidičský průkaz skup. B
• uživatelskou znalost práce s PC, hlubší znalosti - výhodou

Nabízíme:
• práci s moderními technologiemi a možnost podílet se na vývoji nových výrobků
• možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
• firemní lekce angličtiny
• příspěvek na stravování
• služební mobilní telefon

Místo práce: Slavičín - okres Zlín

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: fojtik@camo.cz nebo tel: 602 756 642 - Ing. Rudolf Fojtík.

Platnost inzerátu končí 12. 7. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 12. 6. 2019, 09:28

Obor
Informační technologie, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Zlínský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
ITx 504
PCx 319
technikx 1198
servisx 580