Skladník - Hodonín

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Air Technology s.r.o. dodává moderní klimatizační systémy, zdroje chladu či tepla a také řídicí systémy, které přispívají k práci a životu v příjemnějším a zdravějším prostředí. Více informací na www.airtechnology.cz.

Náplň práce:
• příjem a kontrola zboží
• vychystávání materiálu na zakázky a výdeje materiálu technikům
• manipulace se VZV- firemní školení
• evidence skladového hospodářství v programu SAP
• vyřizování reklamací
• operativní řešení problémů týkajících se skladového hospodářství
• nákup materiálu (nejde li zajistit v danou chvíli jinak)
• obsluha plasmy a ohraňovacího lisu – příplatek jako dodatek k práci (volitelné)

Požadujeme:
• řidičský průkaz skupiny B
• řidičský průkaz na VZV (případně zařídíme)
• znalost práce na PC (Windows, Word, Excel)
• dobré organizační schopnosti
• samostatnost, spolehlivost a zodpovědný přístup
• praxe na obdobné pozici výhodou
• práce v programu SAP výhodou
• obsluha CNC výhodou

Nabízíme:
• nadstandardní platové ohodnocení
• možnost nadstandardního výdělku v podobě prémií
• možnost osobního růstu
• příjemné pracovní prostředí
• jednosměnný provoz
• podporu a pomocnou ruku kolegů a nadřízených, obzvlášť v začátcích
• stabilní sympatický pracovní kolektiv

Místo práce: Jihomoravský kraj / Hodonín

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: kariera@airtechnology.cz.

Platnost inzerátu končí 17. 8. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 17. 7. 2017, 14:19

Obor
Doprava
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj