Specialista pro marketing a e-shop

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TIMO – česká výrobní společnost - prodejce spodního prádla a plavek.

Náplň práce:
• plánování, příprava a vyhodnocování marketingových kampaní (on-line/off-line - plánování a příprava newsletterů, akcí, uvedení novinek na trh, inzerce, PR atd.)
• správa e-shopu (technicky zajišťuje externí firma)
• správa sociálních sítí
• psaní článků a tiskových zpráv
• komunikace s obchodními partnery, novináři
• péče o exportní zákazníky
• organizace eventů, bra-fitting (se stylistkou)
• spolupráce na tvorbě nových kolekcí
• služební cesty (i do zahraničí)

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání, praxe v oboru marketingu výhodou
• velmi dobrá znalost práce na PC (především MS Word, Excel a Power Point)
• nadstandardní organizační schopnosti, komunikativnost
• anglický jazyk (slovem i písmem)
• velmi dobrá znalost českého jazyka
• zájem o spodní prádlo/ módu
• řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme:
• pozici ve stabilní české firmě
• bonusy dle výsledků
• zaměstnanecké ceny produktů
• možnost podílet se na tvorbě nových kolekcí a trendů

Místo práce: Praha 9 - Vysočany

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 12. 11. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 12. 10. 2017, 08:34

Obor
Marketing, reklama, média
Plat
Lokalita
Praha