Specialista / specialistka zákaznické péče - Havířov

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je SlevaDne.cz - patřící mezi přední slevové portály specializující se převážně na oblast cestování. Patří pod holding Creative Web, který zahrnuje i jiné úspěšné projekty, jako je ZlavaDna.sk či rezervační systém Bookio.

Náplň práce:
• zákaznická podpora po telefonu a na e-mailu
• poskytování rad a informací ohledně nabídek, platby kartou a další

Požadujeme:
• min. SŠ vzdělání
• komunikativnost a pozitivní přístup
• dobrou znalost českého jazyka slovem i písmem
• znalost polštiny výhodou
• aktivní znalost práce na PC
• vrozený nadhled a odolnost vůči stresu

Nabízíme:
• práci na IČO nebo HPP
• příjemné pracovní místo v kanceláři v Havířově
• možnost občasného home office
• přátelský mladý kolektiv, který tě vždy podrží
• zázemí stabilní společnosti
• sick days

Místo práce: Havířov

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 13. 6. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 13. 5. 2019, 15:05

Obor
Administrativa
Plat
Lokalita
Ostrava