Účetní - administrativní pracovnice / pracovník - vhodné i pro absolventy

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Dr. Bernhard Steiner-Správa nemovitostí s.r.o. - správa nemovitostí zaměřená na rezidenční objekty v Praze.

Náplň práce:
• účtování dodavatelských/odběratelských faktur, pokladních dokladů a interních dokladů
• evidence majetku - zařazení, odpisy, vyřazení
• závěrkové práce, měsíční/roční
• podklady k sestavení daňového přiznání
• administrativní činnost

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru - vhodné i pro absolventy
• znalost účetních předpisů a souvisejících postupů
• dobrá znalost MS Office, znalost SW POHODA - výhodou
• komunikativní znalost AJ nebo NJ - výhodou

Nabízíme:
• zázemí v rodinné společnosti s vice jak 25-letou existencí na trhu
• práce v příjemném pracovním kolektivu
• odpovídající zaškolení a podporu týmu
• firemní benefity a motivující finanční ohodnocení a bonusy, mobilní telefon
• uplatnění získaných zkušeností, další rozvoj a vzdělání

Místo práce: Praha 6

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 24. 6. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 11. 6. 2019, 11:04

Obor
Administrativa, Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Praha