Manažer / manažerka kvality

KONFORM - Plastic, s.r.o.

Společnost vyrábí vstřikovací formy a je dodavatelem plastových dílů do všech interiérů evropských automobilů.

Více informací o společnosti naleznete na www.konform-zlin.cz.

Náplň práce:
• řízení systému kvality dle IATF 16949, ISO 9001
• zodpovědnost za směrnice, pracovních postupů a formulářů
• zodpovědnost za plány auditů, řízení auditů, auditování interní + externí
• řízení vstupní, výrobní a výstupní kontroly komponentů a výrobků
• řešení reklamací, řízení nápravných opatření, vč. 8Dreportů
• plnění cílů kvality, KPI ukazatelů a jejich reportování řediteli firmy
• zpracování roční zprávy o kvalitě
• optimalizace a zlepšování kontrolních procesů kvality
• řízení kontrolních plánů kvality

Požadujeme:
• VŠ/SŠ ideálně technického směru
• praxe na obdobné pozici, v oblasti kvality automotiv - výhodou
• Auditor dle IATF + 9001 + VDA 6.3
• samostatnost, přesnost a zodpovědnost
• schopnost řešit konfliktní situace
• znalost AJ na komunikativní úrovni
• ŘP sk. B

Nabízíme:
• práci na plný úvazek
• zodpovědnou pozici
• pružná pracovní doba
• 25 dnů dovolené
• příspěvky na stravné
• mzdové ohodnocení od 40 000 Kč/měsíc
• odměny za odpracovaná léta ve společnosti
• příspěvek na penzijní připojištění

Místo práce: Zlín

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: chludova@konform-zlin.cz nebo tel.: 778 751 348 - Martina Chludová.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 2. 9. 2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 2. 8. 2022, 13:46

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Kvalita a kontrola jakosti (QA)
Plat
od 40 000 Kč/měsíc
Lokalita
Vsetín