Pracovnice čistírny oděvů - 150 Kč/hod., odměny, bonusy

D-Eco Friendly Company s.r.o. - Čistírna oděvů Daja, ekologická společnost s 30letou historií propagující ekologického čištění oděvů.

Rekvalifikace v oboru čištění a praní prádla je dobrou investicí do sebe.

Kdo dělá rukama, ten nikdy nezchudne.

Přihlaste se na novou pracovní pozici.

Do své provozovny čistírny oděvů Daja v Hradci Králové hledáme spolehlivé kolegy s pracovní etikou, se smyslem pro detail a schopností plnit stanovené termíny.

Hledáme lidi ne stroje, odbornost a zákazník je pro nás všechny vždy na první místě.

Jsme-li stejná krevní skupina, pojďme spolu šetřit planetu. Staňte se i vy ekologickým profesionálem co rád pracuje s oděvy a bytovým textilem.

Náplň práce:
• komunikace se zákazníkem
• příjem a výdej zakázek zákazníků
• chemické čištění a praní zakázek
• žehlení a expedice zakázek
• drobná administrativa (práce PC a interní systémy)
• dodržování provozních, bezpečnostních a kvalitativních norem, práce s ekologickými stroji

Požadujeme:
• min. SOU
• s praxí v oboru i bez, také pro čerstvé absolventy
• dobrá komunikace, asertivita a aktivní prodej
• pozitivní postoj k práci, odpovědnost, spolehlivost
• manuální zručnost
• schopnost organizovat si práci samostatně i v týmu
• zdravotní způsobilost
• být nositelem dobrého jména a image společnosti

Nabízíme:
• HPP nebo zkrácený úvazek
• klidnou jistotu v našem oboru
• počet míst 2 osoby
• zaučení v oboru ve zkušební době
• certifikát rekvalifikace po prvním roce v řemesle „Čištění oděvů„
• práci s moderními ekologickými technologiemi
• mzda měsíčně 25 tis. Kč hrubého plus do 5 tis. Kč odměn podle zisku provozovny
• benefity a 13. mzda při splnění plánu do 30 tis. Kč ročně, stravenky, a další
• nepravidelně rozvržená pracovní doba - práce v sobotu i v neděli
• kariérní růst – vedení osob a provozoven
• ve zkušeném týmu získáte dobré kamarády

Místo práce: Hradec Králové

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz, případně tel. 602 221 081 ředitelka Dagmar Janatová.

Platnost inzerátu končí 4. 6. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 4. 5. 2021, 13:56

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Královehradecký kraj
Pracovní poměr
Práce na HPP nebo VPP

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2572
prodejx 1391