10 volných pozic na oddělení podpory prodeje - nást. mzda 20.000 FIX

Obsazujeme 10 pozic na oddělení podpory prodeje! Hledáme zkušené operátory na aktivní linku, kde budou domlouvat schůzky obchodním zástupcům přední mezinárodní IT společnosti, případně pečovat o střední a vyšší zákaznický segment společnosti T-Mobile.
Jsme rodinné callcentrum s nízkou fluktuací, za Vaše zkušenosti Vám skvěle zaplatíme. Na co se u nás můžete těšit?

Nabízíme
- Nástupní mzda FIX 20.000 + bonusy
- Plný, nebo zkrácený úvazek (40/20 hodin týdně)
- Odborné komunikační a produktové školení, průběžné vzdělávání
- Nástup možný ihned

Benefity
- Stravenky
- Exkluzivní neveřejný mobilní tarif - získáte neomezené volání, SMS, 1GB internetu

Náplň práce
- Telefonické oslovování stávajících i nových klientů
- Vedení administrativy spojené s hovory

Požadujeme
- Komunikativní osobnost
- Spolehlivost, pečlivost, tah na branku
- český jazyk
- Praxe v call centru výhodou

Místo výkonu práce
- Křenová 478/72, Brno

Hanya corporation s.r.o. se nachází v moderních kancelářích v centru Brna, dostanete se k nám tramvají číslo 8, 9, 10 nebo trolejbusem číslo 31 a 33 - zastávka Masná. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte telefonicky na +420 778 531 424. Bližší informace o nabízené pozici se nacházejí na www.bit.ly/prace-hanya. Do e-mailu přiložte strukturovaný životopis.
Vytvořeno: 22. 2. 2017, 22:52

Hanya corporation s.r.o.

Křenová 478/72
60200 Brno
778531424
www.hanya.cz
Obor
Administrativa, Ostatní, Telekomunikace
Plat
20.000
Lokalita
Brno
Pracovní poměr
Práce na HPP nebo VPP
Kontaktní osoba
František Honzírek

Telefon
778531424
Další inzeráty s nálepkami:
brnox 423
hppx 268