ACCOUNT MANAGER

Hledáte možnost seberealizace a svobody? Nebojíte se komunikovat a dokážete zaujmout svým projevem i vystupováním? Právě hledáme aktivního a motivovaného kolegu/kolegyni s výrazným obchodním instinktem na pozici Account managera pro segment firemních zákazníků.

Co vás čeká?

• každodenní komunikace se zástupci firem
• jednání se zákazníky, prezentace společnosti (telefon, e-mail, osobně)
• aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
• samostatné plánování obchodní aktivity
• partnerský prodej produktů a služeb společnosti RWE
• zajištění administrativní činnosti a agendy spojené s prodejem a zákaznickým servise
• poskytování kvalitních služeb a příslušné prodejní podpory s cílem reprezentovat a zvyšovat celkovou image Společnosti.
• spolupráce s ostatními útvary společnosti

Co očekáváme my:

• velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
• zodpovědné a systematické jednání se zákazníky
• uživatelskou znalost práce na PC
• řidičský průkaz sk. B
• samostatnost a spolehlivost
• příjemné a jisté vystupování
• praxe v prodeji výhodou
• čistý trestní rejstřík

Co nabízíme:

• finanční ohodnocení bez horní hranice
• fixní mzda + provize
• motivační program
• časovou flexibilitu
• propracovaný systém zaškolení
• práci na plný úvazek
• zázemí kanceláře přímo v Olomouci
• možnost práce na dohodu nebo ŽL
• zajímavou práci, ve které se nikdy nebudete nudit

Pokud je pro Vás obchod výzvou a chcete začít opravdu vydělávat zašlete nám svůj životopis. Těším se na Vaše reakce.
Vytvořeno: 29. 7. 2015, 14:32

Ranger Communication Centres a.s.

tř. Svobody 43/39
77900 Olomouc
733592331
Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
30-45 000 Kč
Lokalita
Olomouc
Pracovní poměr
Práce na HPP nebo VPP
Kontaktní osoba
Petra Ospálková

Telefon
733592331