Account manager

GAPP System, spol. s r.o. je česká ICT společnost specializující se na problematiku ukládání, archivace, zálohování a obnovy dat. V této oblasti nabízíme celé portfolio služeb – od konzultačních služeb souvisejících s návrhem modelu uložení a zabezpečení dat, přes implementační služby nabízených řešení až po následnou technickou podporu těchto instalací. Od roku 1996 patří společnost GAPP System mezi přední dodavatele řešení v České republice. Za období svého působení na trhu informačních technologií si společnost vybudovala dobré vztahy s předními světovými výrobci a dodavateli hardware a software. Našimi největšími partnery jsou např. společnosti EMC, HP a Dell.

Náplň práce:
- prodej řešení ICT, zaměřené na high-end řešení v oblasti datových úložišť, zálohování, archivace, DR pracovišť
- aktivní vyhledávání nových zákazníků
- péče o stávající zákazníky a pomoc při rozvíjení jejich ICT
- komunikace s dodavateli
- orientace v nabízených řešeních
- zvyšování kvalifikace

Požadujeme:
- VŠ vzdělání (nebo studium posledního ročníku VŠ)
- aktivitu
- sebemotivaci, orientaci na výsledek
- samostatnost
- pozitivní přístup
- komunikativnost
- schopnost jednat s lidmi
- asertivitu a vstřícnost
- preferenci práce v rodinném kolektivu české společnosti
- pozitivní vztah k ICT
- znalost AJ
- časovou flexibilitu

Nabízíme:
- práci v renomované společnosti patřící mezi nejlepší v oboru
- zajímavou a různorodou práci
- možnost vysokých výdělků závisejících pouze na Vašich výsledcích
- kvalifikační růst
- atmosféru rodinné firmy

Místo práce: Praha 5

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 4. 9. 2013, 14:54

Obor
Obchod a cestovní ruch, Informační technologie
Plat
0
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2575
ITx 405