Account Manager pro prodej svařovacích strojů

Migatronic je tradiční výrobce elektrických obloukových svařovacích strojů pro lehký i těžký průmysl, zámečnickou výrobu a autoopravárenství. Migatronic CZ a.s. je 100% dcera dánské firmy
Migatronic A/S a v ČR úspěšně působí od roku 1992. Více informací na www.migatronic.cz.

Náplň práce:
Account Manager prodává svařovací stroje Migatronic a jejich příslušenství v regionu Libereckého kraje koncovým uživatelům a rozvíjí i síť regionálních distributorů. Je odpovědný za vyhledávání nových obchodních příležitostí a za další rozvoj a podporu již existujících zákazníků.

Požadujeme:
- SŠ/VŠ technického směru (strojírenský nebo automobilový je výhodou)
- obchodní a komunikativní dovednosti
- AJ podmínkou, NJ nebo PL výhodou
- ŘP skupiny B
- samostatnost a ochotu cestovat
- přehled ve strojírenství a zájem o obor

Nabízíme:
- samostatnou a zajímavou práci v prostředí mezinárodní společnosti
- možnost odborného i kariérního růstu
- týmovou podporu
- motivační mzdu
- služební automobil a další nástroje pro samostatnou práci v terénu
- volnou pracovní dobu

Místo práce: Liberecký kraj

Termín nástupu: 7/2014

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis v českém jazyce s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: havelka@migatronic.cz

Vytvořeno: 11. 6. 2014, 15:54

Obor
Obchod a cestovní ruch, Průmysl
Plat
0
Lokalita
Liberecký kraj

Další inzeráty s nálepkami:
managerx 210
obchodx 2579
prodejx 1389
technikx 715
elektrox 467