Administrativa, asistentka na e-shopu

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost AUTODOPLŇKY.CZ, s.r.o. Více informací naleznete na www.autodoplnky.cz

Náplň práce:
- administrativa spojená s chodem e-shopu
- mailový a telefonický kontakt se zákazníky
- komunikace s dodavateli
- aktivní prodej a péče o naše zákazníky

Požadujeme:
- znalost práce na PC: Internet, Microsoft Excel, Word, Microsoft Outlook (Thunderbird),
- dobrá znalost AJ - na úrovni vyšší pokročilý B2 a více
- min. SŠ vzdělání s maturitní zkouškou
- příjemné vystupování a komunikativnost
- orientaci na zákazníka
- zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost
- flexibilita, chuť pracovat a učit se novým věcem
- odolnost vůči stresu, asertivita a empatie
- trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- základní mzda + motivující platové ohodnocení, které můžete svými výkony zvyšovat
- zaškolení před nástupem
- zaměstnanecké výhody
- zázemí stabilní společnosti
- vhodné pro absolventy

Místo práce: Brno

Termín nástupu: červenec 2016

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: dan@autodoplnky.cz

Platnost inzerátu končí 1.8. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 1. 7. 2016, 13:46

Obor
Administrativa, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Brno

Další inzeráty s nálepkami:
prodejx 1387
obchodx 2575
brnox 423