Administrativní pracovnice

Montyfaj, s.r.o. - menší společnost s cca 15. zaměstnanci, která se zabývá stavební činností.

Náplň práce:
Zakládání a vystavování faktur, příprava podkladů pro účetní, vedení agendy firmy.

Požadujeme:
SŠ, stavební obor výhodou. Administrativní pracovnici, která se zařadí do našeho kolektivu a bude dohlížet na pořádek v naší administrativě. Požadujeme pracovnici se základy účetnictví, MS-Office a řidičské oprávnění skupiny B. Výhodou je znalost programu Money.

Nabízíme:
Nabídka pracovní pozice v kanceláři v příjemném kolektivu.

Místo práce: Hodkovice, Praha - Západ

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 15.3.2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 15. 2. 2016, 14:42

Obor
Administrativa
Plat
0
Lokalita
Středočeský kraj