Administrátor/ka příjmu

Popis nabízené pracovní pozice:

Náplň práce:plánování vozidel interní přepravy, správnost zadávaných dat v systému společnosti a systému xPPS, správnost dat v přehledové tabulce interní přepravy, kontrola a zpracování dokumentace přijímaného zboží, správnou archivaci dodacích listů, vedení evidence chybných příjmů a jejich úplné dořešení, provádění inventur zboží, zápisy při poškození zboží, fotodokumentace a reportování zákazníkovi, zachování obchodního tajemství a důvěrných informací - dle pracovní smlouvy, včasné informování dispo Borgers o průběhu vychystávání obalů, správnou expedici obalů do závodů Borgers, dodržování časového plánu doručení obalů, příjem a zpracování objednávek obalů v systému společnosti, správně vedenou přehledovou tabulku obalů
Požadavky: znalost informačního systému xPPS, skladových systémů, MS Office, práce na PC, schopnost samostatně pracovat, rozhodovat se, výpis z trestního rejstříku, časová flexibilita, zodpovědnost, komunikační dovednosti
Nutný telefoncký nebo e-mailový kontakt předem, osobně lze místo projednat v sídle firmy v Klatovech.
Nabízíme: stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, firemní oblečení, příjemné pracovní prostředí.

Požadavky:
Práce s PC, Práce s PC - textový editor Word, Práce s PC - tabulkový procesor Excel, Práce s PC - prezentační software, Práce s PC - internet a elektronická pošta

Požadované vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástup od: 17. červenec 2017.
Vytvořeno: 13. 7. 2017, 10:38

Lorenc Logistic, s.r.o.

Dobřanská 538
332 09 Štěnovice - Štěnovice
+420 725 568 258
Výroba a provoz, Obchod a cestovní ruch, Doprava, Administrativa
Plat
20 000 Kč
Lokalita
Plzeň - Jih

Kontaktní osoba
Ing. Ludmila Navrátilová