Administrátor/ka reklamačního oddělení

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost OLYMPTOY, s.r.o., úspěšná společnost obchodující s hračkami.

Náplň práce:
• příjem a zpracování reklamací
• fakturace, vystavování opravných daňových dokladů
• příjem a výdej zboží, práce se čtečkou
• komunikace se zákazníky, řešení reklamací
• objednávky přeprav, komunikace s dopravci a řidiči
• jednosměnný provoz

Požadujeme:
• SŠ vzdělání
• uživatelská znalost práce na PC
• znalost skladových systémů výhodou (Helios Orange, DCIx)
• dobré komunikační schopnosti
• pečlivost a spolehlivost
• pracovitost

Nabízíme:
• zázemí stabilní společnosti
• moderní pracovní prostředí
• práci v příjemném kolektivu
• zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe
• benefity: stravenky, zaměstnanecké slevy

Místo práce: Nehvizdy - Průmyslová zóna, Okružní 781, Praha - východ

Termín nástupu: duben 2016

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: martina.horejsova@olymptoy.cz
Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti OLYMPTOY s.r.o., svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Platnost inzerátu končí 15. 4. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 15. 3. 2016, 15:59

Obor
Administrativa, Finance, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Středočeský kraj