Administrátor webu/tvůrce intranetu

VŠB–TUO dovršila v roce 2013 jako pokračovatelka montánního učiliště, báňské akademie a Vysoké školy báňské v Příbrami 164 let své existence. Vědecká a výzkumná činnost je po výuce a vzdělávání druhou hlavní činností univerzity a má klíčový význam z hlediska úspěšného průběhu restrukturalizace Moravskoslezského kraje. VŠB-TUO patří mezi špičkové technické univerzity v rámci ČR, jejichž vědecko-výzkumný a vývojový potenciál rozvíjí a vytváří důležitou součást inovačních aktivit Moravskoslezského kraje a České republiky. Více na www.vsb.cz.

Náplň práce:
Odpovědnost za správu webových stránek, jejich aktualizaci a vývoj intranetu.

Požadujeme:
Úprava a správa dokumentů pro web: ;
- HTML, CSS (znalost aktuálních trendů a vývoje); SEO (základní znalost potřebná pro tvorbu webu); WEB analytika (Google analytics, a jiné)
Vývojářské znalosti:
- PHP5, zkušenosti s libovolným PHP Framework; CMS systém (open source dle vlastního výběru); MySQL/SQL; JS, JQuery; CGI, Bash scripting (vítané)
Jiné:
- zkušenosti s tvorbou dokumentace při psaní kódu,
kreativita, flexibilita, komunikativnost a loajálnost. Minimálně SŠ.

Nabízíme:
Mzdové ohodnocení dle zkušeností kandidáta; zajímavou práci v mladém kolektivu, možnost podílet se na unikátním projektu; příjemné moderní pracoviště. Typ pracovní smlouvy: dle dohody.

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: Říjen 2013, příp. dle domluvy

Přihlášky k výběrovému řízení doložené strukturovaným životopisem, zaměřeným na odbornou praxi, příp. referencemi o předchozím odborném působení spolu s motivačním dopisem zašlete do 17. 9.2013 na email egrundova@jobsystem.cz nebo na adresu: VŠB–TUO IT4Innovations – útvar 9600, Ing. Lucie Bestová, 17. listopadu 15, 708 33 Ostrava-Poruba .
Do předmětu emailové zprávy nebo na obálku uveďte „Výběrové řízení – administrátor webu/ tvůrce intranetu“. Dovolujeme si Vás upozornit, že osloveni budou jen uchazeči pozvaní k pohovoru.
Vytvořeno: 3. 9. 2013, 16:15

Obor
Informační technologie
Plat
0
Lokalita
Ostrava

Další inzeráty s nálepkami:
webx 13
ITx 405