Analytický chemik / chemička - vhodné i pro absolventy VŠ

GOLDIM spol. s r.o. - založeno 1992

Vývoj, výroba a prodej kvalitních českých potravin - kojenecké výživy Naše mléko (kozí kojenecké mléko), Kozí kaše, BABIO-bio čaje a nápoje, dále sportovní výživy a proteinové diety MyKETO, přírodních doplňků stravy (probiotika, imunita, klouby, detoxikace). Zakázková výroba privátních značek.

Více informací o společnosti naleznete na www.goldim.cz, www.nase-mleko.cz, www.myketo.cz.

Náplň práce:
• měření, vyhodnocování analýz vzorků speciálních potravin, především na HPLC
• spolupráce na vývoji nových výrobků a technologických postupů
• spolupráce na udržování certifikovaných systému HACCP, BIO, Veterinární
• spolupráce s manažerem kvality a certifikací
• spolupráce s externími specialisty při zavádění nových metod

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání - potravinářského, chemického nebo farmaceutického směru - vhodné i pro absolventy VŠ - zaškolení možné
• dobrá znalost pracovní instrumentace HPLC - výhodou
• flexibilita, ochota učit se novému
• pečlivost, spolehlivost, samostatnost a týmovost
• znalost AJ (středně pokročilá úroveň) a práce na PC - MS Office (Excel, …)
• systematičnost, komunikativnost

Nabízíme:
• práci v jednosměnném provozu, na plný úvazek s pracovní smlouvou
• zázemí stabilní společnosti zaměřené na vývoj a výrobu speciálních potravin
• výborné finanční ohodnocení
• malý přátelský kolektiv
• vzdělávací kurzy a školení
• možnost podílet se na zajímavých projektech i pro zahraniční partnery
• stravenkový paušál v hodnotě 105 Kč/den
• měsíční prémie
• mobilní telefon, příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy a školení
• nákup výrobků za zaměstnanecké ceny

Místo práce: Soběslav - okres Tábor

Termín nástupu: dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: goldim@goldim.cz.

Pro bližší informace volejte na tel.: 604 288 689- Ing. Poskočilová.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 30. 6. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno:

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
224819391
Obor
Chemie, farmacie a potravinářství, Věda a výzkum
Plat
Lokalita
Tábor

Telefon
224819391