Asistent - asistentka s AJ - vhodné i pro absolventy

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost RÖSLER Praha, spol. s r.o. působící na českém trhu více než dvacet let a zabývající se prodejem kuchyňských potřeb, dárkového zboží, campingu, grilů a příslušenství.
Bližší informace o společnosti naleznete na stránkách www.rosler.cz.

Náplň práce:
Zajištění kompletní podpory jednatele společnosti. Plánování a samostatná organizace meetingů (zasílání pozvánek, zápisy, vedení agendy apod.) příprava reportů a prezentací. Překlady, vyřizování korespondence, urgence termínů apod. komunikace napříč celou společností. Zpracování pravidelných přehledů na základě poskytnutých podkladů, komunikace s dopravci, evidence pošty, vedení hotovostních pokladen.

Požadujeme:
Min. SŠ vzdělání, perfektní češtinu slovem i písmem, vysoká kultura psaného i mluveného projevu, výborné komunikační a organizační schopnosti, obchodní myšlení. Schopnost týmové práce, pozitivní myšlení, optimismus, systematičnost. Znalost anglického jazyka podmínkou, další jazyky vítány. Velmi dobrá znalost MS Excel (vč. pokročilých funkcí), MS Powerpoint, MS Word, MS Outlook. Aktivní řidič (sk. B), pozice je vhodná i pro absolventy.

Nabízíme:
Zázemí zavedené stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí, pružný a dynamický kolektiv, odpovídající finanční ohodnocení, další možnosti osobnostního i profesního růstu, podporu v dalším vzdělávání (jazykové kurzy), příspěvek na stravování formou stravenek.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 26. 2. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 26. 1. 2016, 12:13

Obor
Administrativa
Plat
0
Lokalita
Praha