Asistent exportního managera / logistika

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Arkon Flow Systems, s.r.o., zabývající se exportem indukčních průtokoměrů.

Náplň práce:
Komunikace se zahraničními zákazníky a dodavateli ohledně objednávek, poptávek a zajištění přepravy, logistika – objednávání přepravy a příprava přepravních dokumentů pro zakázky včetně dokladů, zpracovávání evidence stížností a reklamací, administrativní práce.

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického / obchodního zaměření, anglický jazyk slovem a písmem, Španělština výhodou, minimálně 1 rok praxe v obdobné pozici, zkušenosti s logistikou výhodou, organizační schopnosti, vysoká míra samostatnosti, flexibility, schopnost řešení nestandardních situací, odolnost vůči stresu.

Nabízíme:
Možnost osobního a profesního růstu, firemní benefity včetně jazykového vzdělávání.

Místo práce: Brno

Termín nástupu: Ihned, nejpozději do 24.1.2013

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem. Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 11. 1. 2013, 13:28

Chci více info o této pozici
Plat
Dohodou
Lokalita
Brno