ASISTENT/KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a.s. - regionální nezávislý pivovar s dlouholetou tradicí.

Náplň práce:
Komunikace se zákazníky (včetně exportu), evidence odběratelů v systému, zadávání objednávek, zpracování dokladů pro export, příprava podkladů dle potřeb obchodního oddělení aj.

Požadujeme:
ÚSV/ÚSO vzdělání s maturitou, praxe na obdobné pozici výhodou, výborná znalost práce na PC (Microsoft Office), znalost IS KARAT výhodou, výborná znalost AJ slovem i písmem, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), pečlivost, ochota učit se novým věcem, výborné komunikační schopnosti, samostatnost, cílevědomost, flexibilita, odolnost proti stresu.

Nabízíme:
Zajímavá práce na plný úvazek pro firmu s dlouholetou tradicí v regionu v přátelském pracovním kolektivu, platové ohodnocení od 16.000,-Kč, zaměstnanecké benefity: stravenky, deputátní pivo po ZD, příspěvky na sport a kulturu, možnost vzdělávání, nástup nejpozději od 1.4.2012. CV zašlete nejpozději do 9.3.2012. Jazykové znalosti a znalosti práce na PC budou prověřeny formou testu.

Místo práce: Havlíčkův Brod

Termín nástupu: 1.4.2012

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 28. 2. 2012, 12:54

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Dohodou
Lokalita
Havlíčkův Brod

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2575