Asistent kvality s AJ

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Fibertex Nonwovens, a.s. – významný výrobce v perspektivním oboru netkaných textilií. Zaměstnává přibližně 270 osob. Majoritním vlastníkem společnosti je dánská společnost FIBERTEX NONWOVENS A/S Aalborg.
Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.fibertex.com.

Náplň práce:
K náplni práce patří především asistence manažerce kvality při zajišťování následujících úkolů:
- Řízení systému jakosti dle norem ISO/TS 16949, ISO 19011
- Spolupráce s oddělením výzkumu a vývoje při tvorbě technické dokumentace a kontrolní dokumentace
- Vedení auditů u dodavatelů, vedení zákaznických auditů, vedení interních auditů
- Vedení certifikačních auditů
- Zajišťování projednávání reklamací týkajících se kvality s odběrateli a dodavateli
- Analýza systému řízení organizace a návrh jeho změn.
- Analýza procesních problémů
- Školení pracovníků v oblasti kvality

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední – technického směru
- Praxe: 5 roků v oboru výhodou
- Znalost práce na PC (MS Office)
- Aktivní znalost AJ, včetně plynné komunikace
- Znalost systémů řízení jakosti
- Znalost norem v oboru zkoušení textilií – výhodou
- Odborné dovednosti
- Znalost statistických metod
- Znalost norem ISO/TS 16949, ISO 19011
- Znalost 8D, FMEA

Nabízíme:
- Zajímavou, mnohostrannou práci s možností vlivu na výsledek
- Zaměstnanecké výhody
- Zajímavý motivační program
- Zázemí silné kapitálové společnosti
- Odpovídající mzdové ohodnocení

Místo práce: Svitavy

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: it@fibertex.com

Platnost inzerátu končí 18. 3. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 18. 2. 2015, 16:36

Administrativa, Kvalita a kontrola jakosti (QA), Průmysl, Výroba a provoz
Plat
dohodou
Lokalita
Olomoucký kraj