Asistent obchodního oddělení s NJ

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Karel Kaňák, s.r.o.. Společnost patří mezi špičku v oblasti výroby výsekových nástrojů pro obalový průmysl a v současné době expanduje na německy mluvící trhy.

Náplň práce:
Pokud hledáte práci, kde není potřeba téměř žádná iniciativa a nebaví Vás mluvit německy, nemusíte číst dál!
My chceme člověka, který nám pomůže expandovat na německý trh a nebojí se komunikace s našimi zákazníky.
Co bude výsledkem Vaší práce?
- bezproblémový chod komunikace mezi naší společností a německy mluvícími zákazníky
- správně a včas zadaná zakázka do interního systému
- bezchybně zpracované cenové nabídky
- zjištěná zpětná vazba od menších zákazníků s vypracovanými návrhy na zlepšení
- zpracovaný marketingový průzkum

Požadujeme:
- německý jazyk na komunikativní úrovni
- schopnost dosahovat svých cílů
- uživatelská znalost PC
- technické myšlení
- výhodou jsou znalosti z oblasti marketingu

Nabízíme:
Pokud si Vás vybereme, budete součástí našeho stabilního týmu a dostanete možnost ukázat, co ve Vás je. Výkonných lidí si vážíme a za dobře odvedenou práci Vás adekvátní odměna nemine.
Jestliže pro Vás tato pozice znamená výzvu, kterou si nechcete nechat ujít, pošlete svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem nejpozději do 31.7.2013.

Místo práce: Rohatec

Termín nástupu: dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 4. 7. 2013, 11:47

Obor
Obchod a cestovní ruch, Administrativa
Plat
dohodou
Lokalita
Hodoní­n

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2582
NJx 41