Asistentka (HPP)

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Tender systems s.r.o., zabývající se vývojem software pro státní správu i mezinárodní společnosti. Firmu tvoří kolektiv mladých lidí.

Náplň práce:
Osobní prezentace produktů společnosti, školení uživatelů produktů / služeb poskytovaných společností, příprava nabídek a materiálů pro jednání s klienty, podpora při přípravě, nastavení a realizaci elektronických aukcí, kooperace se subdodavateli zajišťujícími kontinuitu procesů souvisejících s provozem / implementací poskytovaných řešení, vedení evidence klientského portfolia a kontinuální snaha o identifikace dalších jejich potřeb, hodnocení spokojenosti zákazníků, plnění dalších operativně vzniknuvších potřeb vedení společnosti.

Požadujeme:
Min. středoškolské vzdělání, samostatnost a ochotu učit se novým věcem, pokročilé dovednosti při práci s počítačem (zejm. MS Office), logické myšlení, výborné komunikační dovednosti, reprezentativní vystupování, bezúhonnost (čistý trestní rejstřík), pečlivost, důslednost, smysl pro pořádek, řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:
Práci v mladém kolektivu, flexibilní pracovní dobu, dobré ohodnocení a možnost podílet se na zakázkách pro mezinárodní společnosti i státní správu. Práce na HPP.

Místo práce: Praha 6

Termín nástupu: Dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 13. 2. 2013, 10:41

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Dohodou
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2582