ASISTENTKA

DTP STUDIO s.r.o., společnost s 20ti letou tradicí na trhu IT a DTP. Leader v oblasti produktů pro počítačovou grafiku, zpracování barvy, multimediálních a publikačních technologií s přesahem do řady dalších oborů. Více na www.dtpstudio.cz.

Náplň práce:
Asistenční zařazení v sekretariátu společnosti s řadou samostatných úkolů. Obsazení místa výběrovým řízením na základě zaslaného profesního životopisu a doporučení na email asistentka@dtpstudio.cz. Výzvu k absolvování osobního pohovoru dostanou vybraní zájemci do 7 dnů od zaslání e-mailu. Další informace o požadavcích a nabídkách viz. níže.

Požadujeme:
1) vedení základních sekretářských prací
2) rutinní vyřizování objednávek e-shopu
3) perfektní ovládání programů MS OFFICE (Word, Office)
4) orientace v účetnictví (program POHODA výhodou)
5) hovorová i písemná komunikativnost

Nabízíme:
1) perfektní prostředí ve firmě s 20-letou tradicí
2) jednosměnný provoz s pracovní dobou 08-16 hod.
3) pracovní poměr na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební lhůtou
4) možnost sebezdokonalování v IT, DTP a jazykové oblasti
5) nástupní plat 16 - 18.000 Kč

Místo práce: Praha 4

Termín nástupu: Po dohodě duben/květen 2012
Vytvořeno: 8. 3. 2012, 14:09

Obor
Administrativa
Plat
nástupní plat 16 - 18.000 Kč
Lokalita
Praha