Brigáda: 16 a více hodin týdně: 70-150 Kč/h

Hledáme šikovné brigádníky alespoň na 16 hodin týdně (možné i více), na pozici asistent zákaznického centra.
Pozice je vhodná pro studenty, maminky na mateřské dovolené a seniory, plánování směn přizpůsobíme vašim časovým možnostem.

Nabízíme
• Garantujeme 70 Kč/h, díky bonusům až 150 Kč/h
• Možnost krátkodobé i dlouhodobé spolupráce
• Možnost plánovat směny (ranní, odpolední, večerní, individuální)
• 5 minut od centra Brna
• Dlouhodobé soutěže o hodnotné ceny
• Kariérní růst
• Individuální trénink, proškolení a další vzdělávání zdarma

Benefity
• Sleva na kosmetický salon
• Sleva na posilovnu/fitness
• Smlouva na dobu neurčitou
• 3x ročně firemní párty
• Netradiční styl call centra, příjemné prostředí

Pracovní náplň
• Péče o stávající klienty našich partnerů, aktualizace produktového portfolia
• Akční nabídky
• Po zapracování možnost práce s nováčky, administrativa

Požadavky
• Orientaci na prodej, tah na branku
• Flexibilita, ochota učit se novým věcem
• Spolehlivost
• Min. věk 15 let

V případě zájmu o práci, brigádu nebo jen nezávaznou prohlídku call centra, volejte nebo pište sms ve tvaru prace [jmeno] [prijmeni] na 773 797 199, případně pište na nabor@istima.cz, kde nezapomeňte uvést své telefonní číslo.
Vytvořeno: 23. 8. 2014, 18:09

Istima a.s.

Cejl 40/107
60200 Brno
725375129
www.istima.cz
Obor
Telekomunikace, Marketing, reklama, média, Administrativa
Plat
70-150 Kč/hod
Lokalita
Brno - město
Pracovní poměr
Brigáda
Kontaktní osoba
Veronika Svobodová

Telefon
725375129