Brigáda, kterou jinde nenajdeš!

Nabízíme brigádu, kterou ocení i tví budoucí zaměstnavatelé.

V Istimě totiž získáš praxi u světových mobilních operátorů a energetických společností, a tu pak zúročíš v dalších povoláních.

Brigády u nás se nemusíš bát. Naučíme tě všemu potřebnému, abys byl v práci úspěšný. Tvým úkolem bude pečovat o stávající zákazníky našich významných klientů, oslovovat je s nabídkou rozšíření jejich stávajících služeb o nové produkty a uzavírat obchod. Důležitou součástí Tvé práce bude také práce s interním systémem našich klientů a administrativa.

Tato práce je vhodná i pro rodiče na mateřské dovolené či čerstvé absolventy škol, kteří hledají na trhu práce své první uplatnění. Zkrátka pro všechny, kteří mají chuť si slušně vydělat a zdokonalit se v komunikačních a prodejních dovednostech.

Praxe z aktivního telemarketingu ozdobí Tvé CV a načerpáš cenné zkušenosti i do osobního života.

Pojď do toho s námi!

Náplň práce:
telefonická péče o stávající klienty našich partnerů – NIKDY NEVOLÁME CIZÍM LIDEM
nabídka a prodej produktů a služeb
vedení potřebné administrativy

Co získáš:
férový a motivační odměňovací systém – 80-150 Kč/hod + bonusy
flexibilní pracovní doba – volné plánovaní směn
kariérní růst
bezplatné zaškolení
cenné zkušenosti v komunikaci s lidmi
jistotu dlouhodobého výdělku
pravidelné firemní akce, párty a soutěže

Co očekáváme:
příjemné vystupování a hlasový projev
dlouhodobou spolupráci
týmového ducha
základní znalost PC

V případě zájmu nás neváhej kontaktovat pomocí e-mailu prace@istima.cz, nebo telefonicky na 725 375 129.
Vytvořeno: 22. 4. 2014, 18:09

Istima a.s.

Cejl 40/107
60200 Brno
725375129
www.istima.cz
Obor
Administrativa, Telekomunikace
Plat
80-150 Kč/h
Lokalita
Brno - město
Pracovní poměr
Brigáda
Kontaktní osoba
Veronika Svobodová

Telefon
725375129
Další inzeráty s nálepkami:
istimax 182
brnox 423
prácex 251