Chcete vést naši kancelář? Vedoucí kanceláře (m/ž)!

Hlavní činností skupiny JUFA je energetika – zejména obnovitelné zdroje energie se zaměřením na fotovoltaické elektrárny. Po více než deseti letech působení v oboru těžíme ze zkušeností s developmentem, výstavbou, optimalizací výroby a akvizicí projektů v oblasti využití solární energie. Protože se rozrůstáme a práce přibývá, tak jsme se rozhodli, že potřebujeme obsadit novou pozici, a tak odlehčit naší paní ředitelce.

Proto k sobě hledáme nového člověka na pozici: VEDOUCÍ KANCELÁŘE (m/ž)

- Smlouvy a jiné dokumenty Vám nejsou cizí?
- Již v minulosti jste vedl/a tým lidí?
- HR agenda Vám není cizí?

Odpověděli jste si 3x ano? Potom hledáme přímo Vás!

Co bude Vaším úkolem?
- Kompletní péče o stávající tým lidí – vyhodnocovací pohovory, mzdová agenda, dovolené a další
- Nábor nových posil do týmu – od zjištění potřeby, pohovoru, podepsání smlouvy až k adaptaci
- Komunikace s externisty – účetní, daňový poradce, právník, úřady
- Služební cesty po celé ČR
- Budete kontrolovat dokumenty a vyhodnocovat jednání o koupi nových fotovoltaik.
- Pracovat v naší aplikaci Trello, kterou využíváme pro celou naší práci.

Vaším výsledkem práce je ušetřený čas šéfky a její odbřemenění.

Bez čeho se neobejdete?
- Řidičského průkazu sk. 2
- Prokazatelných zkušeností s vedením týmu lidí, které si můžeme ověřit.
- Znalosti angličtiny na komunikativní úrovni.

Co nabízíme my?
- Možnost se dostat k zajímavým projektům – například jak se může využít virtuální realita v medicíně.
- Šéfku, která Vám nebude neustále koukat pod ruce.
- Tým šesti úžasných lidí, který budete vést.
- Možnost podílet se na tvoření udržitelné budoucnosti.
- Práci v krásných prostorách v centru Plzně.
- Smlouvu na dobu určitou, kterou při vzájemné spokojenosti prodloužíme
- Kompletní zaškolení do všech pracovních činností.
- Různorodé pracovní činnosti.
Vytvořeno:

PERFORMIA, spol. s.r.o.

Türkova
14900 Praha
734468299
Obor
Administrativa, Personalistika a lidské zdroje (HR)
Plat
50000
Lokalita
Plzeň
Kontaktní osoba
Anna László

Telefon
734468299