Číšník/servírka – vedoucí směny

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Angusfarm s.r.o.
Angusfarm je venkovská restaurace napojená na vlastní farmu zvířat i zeleniny. Rodinný podnik, kde je prioritou poctivá práce, pozitivní vztah k lidem a dobrá nálada.
Podrobnější informace naleznete na stránkách www.angusfarm.cz

Náplň práce:
Vedoucí směny, který má zodpovědnost za chod restaurace v týden své práce, s možností postupu na pozici F & B managera.

Požadujeme:
Ideální pracovník je vzdělán v oblasti gastronomie, má praxi v restauracích našeho typu, zkušenosti se servírováním vína, základní znalosti práce na PC, znalost angličtiny je výhodou. Zejména požadujeme, aby měl zájemce pozitivní vztah k venkovu, kávě, vínu a lidem.

Nabízíme:
Nabízíme možnost ubytování v týdnu práce, základní plat + osobní ohodnocení, náhrada stáží, školení a veletrhů v oboru, pracovní oděv, příjemné nekuřácké prostředí s vybranou klientelou. Nabízíme možnost postupu do funkce F & B Managera.

Místo práce: Angusfarm Soběsuky, Nepomuk

Termín nástupu: Dle domluvy, možno ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 26. 6. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 26. 5. 2015, 16:01

Obor
Chemie, farmacie a potravinářství, Ostatní, Pohostinství
Plat
0
Lokalita
Plzeňský kraj