Controller – práce pro studenty

Společnost Triola a.s. je úspěšným českým výrobcem kvalitního dámského spodního prádla. V povědomí veřejnosti se profiluje již mnoho desítek let, zejména svými kolekcemi prádla, které jsou oblíbené a známé u všech generací žen.
Společnost je dynamicky se rozvíjející podnik s více než 100 zaměstnanci. Zaměřuje se na produkci značkového spodního prádla a plavek. Firma dodává své zboží především do maloobchodní sítě v Čechách a na Slovensku, část produkce však také míří do zahraničí.
V současné době firma plně využívá svých výhod a předpokladů a stává se jedním z dominantních hráčů na domácím trhu s dámským prádlem.
Více informací o společnosti naleznete na: www.triola.cz.

Náplň práce:
• příprava, implementaci a zajišťování firemního controllingu
• s ohledem na controlling zajištění správných účetních procesů v informačním systému
• kontrola a párování příchozích plateb, úhrada faktur a dobropisů, vedení pokladny
• samostatné zpracování a účtování standardních účetních případů, jednání s dodavateli a úřady, zpracování daňových přiznání
• příprava a sumarizace měsíčních reportů společnosti – prodeje, náklady, výnosnost
• účast na dalších projektech

Požadujeme:
• komplexní znalost controllingu
• bakalářské ekonomické vzdělání
• praxe ve vedení podvojného účetnictví podmínkou
• samostatnost, proaktivnost, pečlivost, loajalita
• velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC, především MS Excel
• řidičský průkaz skupiny B
• znalost AJ nebo NJ výhodou

Nabízíme:
• samostatnou odpovědnou práci
• práci na částečný pracovní úvazek – cca. 3/5
• job rotation a širší náplň práce – možnost rychlého získání zkušeností
• práci v dynamickém týmu s možností seberealizace a osobního rozvoje
• zázemí stabilní a silné firmy
• v případě oboustranné spokojenosti práci na plný úvazek po ukončení studia

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: dohnal@triola.cz.

Vytvořeno: 5. 8. 2013, 14:41

Obor
Finance, Administrativa
Plat
0
Lokalita
Praha
Pracovní poměr
Brigáda