Denní recepční

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Glatzová & Co., s.r.o., přední česká advokátní kancelář s mezinárodním zázemím poskytující právní služby českým i zahraničním klientům ze všech odvětví. Více informací na Lucia Vašeková, přímý tel.: 224 401 492.

Náplň práce:
Zajištění plynulého chodu recepce: nákup kancelářských potřeb, občerstvení, komunikace s úklidovou službou, s dodavately, obsluha a zajištění zasedacích místností, péče o návštěvy (uvítání, občerstvení), korespondence: pošta, e-maily, inbox, příjem telefonních hovorů, další administrativní a organizační podpora, pracovní doba 7:30 – 16:00.
Požadujeme:
Ukončené středoškolské vzdělání, výbornou znalost angličtiny – každodenní používání (znalost dalšího jazyka výhodou), zkušenosti s prací na recepci podmínkou, profesionální vystupování, dobré komunikační a organizační schopnosti, ochota, svědomitost, samostatnost, znalost Microsoft Office 2010 (Word - práce s dokumenty/formátování), chuť a zájem pracovat v advokátní kanceláři.

Nabízíme:
Atraktivní pracovní prostředí v centru Prahy, příjemný a profesionální kolektiv, zaměstnanecké benefity a teambuildingové akce.

Místo práce: Praha 1, Husova 5

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 7. 2. 2012, 14:59

Obor
Administrativa
Plat
Dohodou
Lokalita
Praha