Dispečer provozu

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Bartoň a Partner s.r.o., Olomouc, Chválkovice 580, IČ: 26810093.

Náplň práce:
- zodpovědnost za zajištění provozní činnosti
- odpovědnost za kvalitu služeb, jednání s představiteli klientských firem
- zajištění rozvoje společnosti a rozvíjení vztahů s klíčovými klienty
- vedení zaměstnanců, plánování práce podřízených
- tvorba standardů za účelem zvýšení efektivnosti
- sledování nákladů a efektivnosti nápravných opatření

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- zkušenost na obdobné pozici
- manažerské a technické dovednosti v řízení provozních činností, schopnost návrhu a realizace podnikatelských aktivit
- zkušenost s vedením týmu lidí
- samostatnost, zodpovědnost
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- MS Office, Internet, e-mail
- řidičský průkaz skupiny B
- trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- práci na plný úvazek v jednosměnném provozu
- dlouhodobou pracovní perspektivu v prosperující společnosti
- finanční ohodnocení odpovídající individuálnímu pracovnímu výkonu, znalostem a dovednostem
- přátelský kolektiv
- služební automobil, mobilní telefon, osobní PC
- nástupní mzda: 20 000,- Kč

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: ihned

Podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání motivačního dopisu, strukturovaného životopisu v elektronické podobě a kopie maturitního vysvědčení na e-mail: egrundova@jobsystem.cz.

Vytvořeno: 1. 8. 2013, 15:34

Obor
Výroba a provoz, Management
Plat
0
Lokalita
Moravskoslezský kraj