Dobrovolník pro klinické studie

QUINTA-ANALYTICA s.r.o. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost se zaměřením na poskytování analytických služeb farmaceutickým firmám při výzkumu a vývoji generických i nových léčivých přípravků. Nedílnou součástí připravované dokumentace jsou i výsledky bioekvivalenčních studií (porovnání biologické dostupnosti u originálních preparátů a jejich kopií).

Náplň práce:
Účast na bioekvivalenčních studiích.

Požadujeme:
Dobrý zdravotní stav, neužívat pravidelně léky, dobrý stav žil na rukách, BMI 18 – 30, spolehlivost a odpovědnost. Nepotřebujeme CV dobrovolníků. Bližší informace na E-mail klinika@quita.cz, www.quinta.cz záložka dobrovolníci nebo na tel. 242 454 429 !!!

Nabízíme:
Zajímavou finanční odměnu.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: Ihned

Nepotřebujeme CV dobrovolníků. Bližší informace na E-mail klinika@quita.cz, www.quinta.cz záložka dobrovolníci nebo na tel. 242 454 429!!!
Vytvořeno: 17. 9. 2012, 09:52

Obor
Zdravotnictví
Plat
Dohodou
Lokalita
Praha
Pracovní poměr
Brigáda

Další inzeráty s nálepkami:
Prahax 180