Dopolední brigáda: 80-150 Kč/h

Brigáda u nás ti zajistí tolik potřebnou praxi, kterou budou požadovat Tví budoucí zaměstnavatelé.
V Istimě získáš praxi u nadnárodních společností, v administrativě a komunikaci.

Brigády u nás se neboj, naši profíci Tě naučí všemu, co budeš potřebovat. Tvým úkolem bude pečovat o stávající zákazníky našich klientů a zpracovávat související administrativu. Klienty budeš oslovovat s nabídkou rozšíření jejich stávajících služeb o nové produkty a uzavírat obchod.

Tato práce je vhodná i pro rodiče na mateřské dovolené či čerstvé absolventy škol, kteří hledají na trhu práce své první uplatnění.
Začni vylepšovat své CV už dnes!

Náplň práce:
telefonická péče o stávající klienty našich partnerů – NIKDY NEVOLÁME CIZÍM LIDEM
nabídka a prodej produktů a služeb
vedení potřebné administrativy

Co získáš:
férový a motivační odměňovací systém – 80-150 Kč/hod + bonusy
flexibilní pracovní doba – volné plánovaní směn
kariérní růst
bezplatné zaškolení
cenné zkušenosti v komunikaci s lidmi
jistotu dlouhodobého výdělku
pravidelné firemní akce, párty a soutěže

Co očekáváme:
týmového ducha
příjemné vystupování a hlasový projev
dlouhodobou spolupráci
základní znalost PC

V případě zájmu nás neváhej kontaktovat pomocí e-mailu prace@istima.cz, nebo telefonicky na 725 375 129.
Vytvořeno: 14. 5. 2014, 17:58

Istima a.s.

Cejl 40/107
60200 Brno
725375129
www.istima.cz
Obor
Telekomunikace, Administrativa
Plat
nástupní 80-150 Kč/h
Lokalita
Brno - město
Pracovní poměr
Brigáda
Kontaktní osoba
Veronika Svobodová

Telefon
725375129
Další inzeráty s nálepkami:
callx 59
prácex 251
brnox 423
istimax 182