Ekonom / ekonomka střediska

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Beskyd Fryčovice, a.s.

Společnost Beskyd Fryčovice, a.s. má svou dlouholetou tradici na potravinářském a obchodním trhu.

Je významným českým pěstitelem brambor a výrobcem potravin. Tradiční sortiment zahrnuje balené

brambory a výrobky ze zpracovaných brambor, jednodruhové a vícedruhové chlazené zeleninové

směsi, zeleninové saláty, zeleninové šťávy a čerstvé bylinky.

Náplň práce:

- ekonomické uzávěrky, rozpočet střediska

- příprava ročního hospodářského plánu

- kontrola a zpracování přijatých faktur, vystavování faktur

- vedení pokladny, hmotná odpovědnost

- evidence a kontrola dodržování předpisů

- příprava na kontroly, audity

- personalistika, evidence mezd

- organizační činnost

Požadujeme:

- SŠ vzdělání

- administrativní a organizační schopnosti

- dobrá znalost práce na PC – Word, Excel

- samostatnost, spolehlivost, flexibilita, logické myšlení

- řidičský průkaz sk. B

- zdravotní průkaz, čistý RT

Nabízíme:

- silné zázemí ryze české potravinářské společnosti s dlouholetou tradicí

- zajímavou práci na HPP

- mzdu 15 900,- Kč + prémiovou složku 60% + roční cílová prémie

- firemní benefity – stravenky, mobilní telefon, penzijní připojištění

Místo práce: Praha 9 – Horní Počernice

Termín nástupu: Dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis

s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: radek.nezhoda@beskyd.cz

Platnost inzerátu končí 8. 5. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 9. 4. 2016, 14:59

Obor
Administrativa, Finance
Plat
0
Lokalita
Středočeský kraj