Ekonomický koordinátor pro Českou republiku – znalost NJ

Sallerova výstavba, spol. s r.o. je členem skupiny Saller, developerem působícím v Německu, České republice, Polsku a na Slovensku. Zabýváme se plánováním a výstavbou komerčních objektů, které dlouhodobě pronajímáme, staráme se o ně a dále je rozšiřujeme. V nákupních parcích a obchodních centrech se rovněž staráme o centermanagement.
Jsme partnerem pro úspěšné obchodní společnosti a průmyslové podniky, stejně tak i pro menší podnikatele, kteří hledají nájemní prostor pro rozšiřování činnosti. K našim zákazníkům se řadí největší jména evropského obchodu, průmyslu a IT.
Naše společnost kombinuje inovativní nápady a produkty do realitních konceptů a každý rok procentuálně dvouciferně roste. Naše denní aktivity řídíme heslem "Udělej to jednoduše!", strategie realizujeme rychle a účelně. Ztotožňujeme se s naší společností a jednáme z přesvědčení. To z nás dělá v každém směru spolehlivého obchodního partnera.
Jako dlouhodobí vlastníci nemovitostí se snažíme o udržitelný, stabilní růst našeho portfolia. Proto neustále hledáme nové příležitosti, projekty a nemovitosti. Pracujeme systematicky, dlouhodobě a jsme velmi úspěšní. Rychlé rozhodování, jednoduché a systematické pracovní postupy zajišťují náš úspěch.

Náplň práce:
- Podpora vedení společnosti v souvislosti s obchodem a správou nemovitostí
- Jednání s úřady v záležitostech schvalování našich projektů
- Zpracovávání podkladů pro Katastrální úřady
- Zajištění udělení stavebních povolení
- Kontrola dodržování/plnění termínů
- Realizace strategických opatření v rámci České republiky

Požadujeme:
- VŠ vzdělání právního či ekonomického směru
- výborná znalost ČJ a NJ slovem i písmem
- předchozí praxe min. 2 roky na obdobné pozici
- analytické myšlení
- časová flexibilita, vysoké pracovní nasazení, odhodlání, vytrvalost
- vícedenní služební cesty do České republiky
- ŘP sk. B nutný (aktivní řidič)

Podmínkou zařazení do výběrového řízení na danou pozici je zaslání průvodního dopisu, fotografie a životopisu v českém a německém jazyce. Nebudou-li tyto a výše uvedené podmínky splněny, budou došlé životopisy automaticky z výběrového řízení vyřazeny. Zasláním Vašich podkladů naší společnosti dáváte svůj souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

V případě, že Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 4 týdnů od přijetí Vašeho životopisu, dali jsme ve výběrovém řízení přednost jinému uchazeči. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat prostřednictvím e-mailu.

Nabízíme:
- intenzivní a komplexní školení v naší centrále ve Weimaru (cca. 12 měsíců)
- ubytování zajištěno
- ohodnocení na základě prokazatelných výsledků, nepřetržité vzdělávání
- práce v mezinárodním a zkušeném týmu zaměstnanců
- moderní kanceláře

Místo práce: Weimar (Německo)

Termín nástupu: dohodou

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis v českém a německém jazyce s fotografií, průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 6. 10. 2014, 09:06

Obor
Právo, Ostatní, Finance
Plat
0
Lokalita
Ústecký kraj