Elektrikář, programování PLC Siemens

ASIO, spol. s r.o. je inženýrsko-dodavatelská firma zabývající se návrhy a dodávkami technologií z oblasti čištění odpadních vod a uvádění ekonomicky výhodných technologií z oblasti úspor energií na trh jak v tuzemsku, tak i v zahraničí.

Náplň práce:
- Programování PLC
- Montáž rozváděčů a el. zapojení na celcích, které dodáváme
- Stanovování nákupních cen do rozpočtů

Požadujeme:
Odborné požadavky:
- Minimálně SPŠ zaměřená na elektrotechniku
- Anglický jazyk slovem i písmem
- Umět programovat PLC Siemens, ostatní výhodou
- Umět seskládat složitější rozvaděč
- ŘP skupiny B

Ostatní požadavky:
- Komunikativní schopnosti
- Ochota cestovat po ČR občas i zahraničí
- Ochota splnit úkol v termínu i za cenu vyššího pracovního úsilí
- Schopnost samostatně pracovat na zadaném úkolu
- Schopnost systematicky pracovat na více projektech najednou
- Schopný pracovat v týmu

Nabízíme:
- Samostatnou práci s možností využití vlastní iniciativy
- Vysokou míru samostatnosti v rozhodování
- Práci v dynamickém a přátelském týmu
- Mzdu s procentuální motivační složkou
- Mobilní telefon, notebook, zaměstnanecké benefity
- Neustálé profesionální vzdělávání – školení, semináře

Místo práce: Brno

Termín nástupu: Dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis v českém jazyce s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Vytvořeno: 5. 5. 2014, 16:23

Obor
Ostatní, Průmysl, Výroba a provoz
Plat
0
Lokalita
Jihomoravský kraj