Elektrikář (silnoproud, slaboproud)

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je stavební firma PMS, spol. s r.o.

Náplň práce:
Elektrikářské práce (silnoproud, slaboproud), montážní činnost i mimo sídlo firmy.

Požadujeme:
Min. ÚSO vzdělání v oboru elektrikář, praxe 3 roky, řidičský průkaz skupiny B.
Aktivní přístup, pečlivost, loajalita.

Nabízíme:
Odborný růst, systematické zaškolení a další vzdělávání na náklady firmy.
Dlouhodobá perspektiva uplatnění v zavedené firmě.

Místo práce: Poděbrady

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 16. 12. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 16. 11. 2015, 12:43

Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
0
Lokalita
Středočeský kraj