Elektromechanik

Náplň práce:

Samostatné práce a dílčí i celkové řízení prací při výrobě, montážích, rekonstrukcích, opravách, kontrolách, seřizování, údržbě a obsluze elektrických zařízení.

Nabízíme:

• Hrazené stravné, cestovné či ubytovaní
• Propojíte teorii s praxí
• Získáte cenné kontakty pro rozvoj Vaší kariéry
• Moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv

Požadujeme:

• Požadujeme výuční list nebo maturitu v příslušném oboru, praxe výhodou
• Vhodné i pro absolventy.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, prosíme, zašlete nám Váš životopis vč. kontaktů na info@cdr-cz.com
Pro podrobnější informace volejte: 725 883 836 nebo pište na e-mail info@cdr-cz.com

Vytvořeno: 6. 1. 2015, 08:11

MWB Recruitment Ltd. T/A

Stodolní
70200 Ostrava
773020869
Obor
Ostatní
Plat
3200
Lokalita
Ostrava
Pracovní poměr
Brigáda
Kontaktní osoba
Michaela Habartová

Telefon
773020869