Elektromontér pro výrobu rozvaděčů nízkého napětí

Společnost INTERSOFT-Automation, s.r.o. se již 20 let úspěšně zabývá projekcí a výrobou elektrických rozvaděčů a jejich uváděním do provozu. Společnost se orientuje především na zahraniční zákazníky (Německo, Švýcarsko, Lucembursko, Dánsko, Velká Británie, USA), případně jejich dceřiné firmy v ČR. Další oblastí činnosti firmy je nákup a prodej komponentů pro průmyslovou automatizaci a technické poradenství.

Náplň práce:
- mechanické práce (vrtání, střihání, šroubování)
- elektromontážní práce
- drátování rozvaděče dle elektro dokumentace
- občasná instalace rozvaděče u zákazníka

Požadujeme:
- vyučení v oboru elektro
- vyhláška 50
- praxe a zkušenosti v oblasti výroby rozvaděčů nízkého napětí výhodou

Nabízíme:
- zajímavou práci v moderním prostředí
- 1 týden dovolené navíc, příspěvek na stravování
- hlavní pracovní poměr v Plzni
- práci v perspektivní oblasti

Místo práce: Plzeňský kraj

Termín nástupu: Květen 2014

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 18. 4. 2014, 10:59

Obor
Výroba a provoz
Plat
dohodou
Lokalita
Plzeňský kraj