Elektroúdržbář

Isolit-Bravo, spol. s r.o. je ryze českou firmou a uznávaným dodavatelem kvalitních výrobků pro světově proslulé firmy. Naši zákazníci jsou především z automobilového průmyslu, dále z odvětví elektrotechniky a ze segmentu přístrojů pro domácnost. Vedle toho vyrábíme vlastní výrobní program Bravo a Motúčko.

Více informací o společnosti naleznete na www.isolitbravo.cz.

Náplň práce:
• elektroúdržba, opravy strojů a revize ručního nářadí

Požadujeme:
• SOU vzdělání elektrotechnického směru
• odborná způsobilost - platné nařízení vlády č. 194/2022 (dříve vyhláška č. 50/1978 Sb. §6)

Nabízíme:
• zajímavou práci na HPP v české prosperující firmě
• nadstandardní mzdové ohodnocení + kvartální prémie
• věrnostní konto závislé na zisku firmu s možností průběžného výběru
• řadu dalších benefitů

Místo práce: Jablonné nad Orlicí - okres Ústí nad Orlicí

Termín nástupu: od 1. 4. 2024

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: kariera@isolit-bravo.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 724 081 025 - Miloslav Žemlička.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 11. 4. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno:

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
224819391
Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Ústí nad Orlicí

Telefon
224819391