Finanční analytik

HLEDÁTE ZAJÍMAVOU PRÁCI V OBLASTI FINANCÍ? LÁKÁ VÁS PRÁCE S ČÍSLY?
Rychlý rozvoj naší společnosti, která patří mezi špičku ve výrobě výsekových nástrojů pro obalový průmysl, s sebou nese také veliké možnosti v oblasti financí. Abychom u nás nenechávali čísla jen tak ladem, hledáme pracovníka na pozici: Finanční analytik.

Náplň práce:
Pokud hledáte práci, kde nebude potřeba téměř žádná iniciativa, a myslíte si, že logické uvažování nemá význam, nemusíte číst dál!
My chceme člověka, který pomůže naši společnost posunout opět o krok dál. Hledáme člověka, který nejen dokáže vidět souvislosti v řadách čísel, ale z dat, která vyčte, také vyvodí důsledky.
Co bude výsledkem Vaší práce?
- vyhodnocená ziskovost zakázek
- stanovené nákladové sazby na jednotlivé činnosti
- měsíčně vyhodnocený plán tržeb a nákladů
- nalezené finanční rezervy
- stanovený roční finanční plán a vyhodnocení, zda byl dodržen.

Požadujeme:
Bez čeho se na této pozici určitě neobejdete?
- logické uvažování a analytické myšlení
- schopnost dosahovat svých cílů
- znalosti z ekonomické oblasti
- schopnost pracovat na dlouhodobých projektech
- výhodou je praxe ve finanční oblasti.
Nabízíme:
Pokud si Vás vybereme, budete součástí našeho stabilního týmu a dostanete možnost ukázat, co ve Vás je. Výkonných lidí si vážíme a za dobře odvedenou práci Vás adekvátní odměna nemine.
Jestliže pro Vás tato pozice znamená výzvu, kterou si nechcete nechat ujít, pošlete svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na adresu jana.rackova@kanakcz.com.

Místo práce: Rohatec

Termín nástupu: Možný ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu Jana.rackova@kanakcz.com.
Vytvořeno: 18. 12. 2012, 10:00

Obor
Finance
Plat
Dohodou
Lokalita
Hodoní­n