Finanční analytik/Účetní (zástup za MD)

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je výrobní firma Chocoland a.s. s dlouholetou tradicí v oblasti cukrovinek a zdravé výživy.

Náplň práce:
Samostatná práce v oblasti controllingu:
Příprava kalkulací vyráběných výrobků a nakupovaného zboží.
Pravidelné rozbory a analýzy v oblasti prodejů a výrobních nákladů.
Zpracování pravidelných měsíčních reportů a jejich další vývoj.
Týdenní rozbory pracovního kapitálu a cash flow.
Ekonomické vyhodnocování hospodaření středisek.
Příprava ročního hospodářského plánu společnosti a jeho aktualizace.
Příprava podkladů pro roční inventarizaci.
Správa kmenových dat v informačním systému.

Samostatná práce v oblasti účetnictví:
Kontrola účetních dokladů.
Účtování došlých materiálových faktur včetně dobropisů.
Kontrola a zajištění shodnosti dodavatelsko – odběratelských sald.
Účast při zpracování měsíčních a ročních uzávěrek a finančním auditu.

Požadujeme:
- SŠ vzdělání ekonomického směru
- předchozí zkušenost na obdobné pozici (účetnictví, finanční analýzy a kalkulace cen)
- dobrá znalost českých účetních standardů, podvojného účetnictví a finančního výkaznictví
- výborná znalost práce s PC – MS Excel (práce s velkými daty, kontingenční tabulky…)
- znalost účetního programu Helios Orange výhodou
- cílevědomou osobnost orientovanou na samostatné plnění úkolů
- analytické schopnosti a logické myšlení, zdravý rozum
- preciznost a pečlivost, důslednost, svědomitost, spolehlivost, odpovědnost

Nabízíme:
- stabilní zázemí prosperující české výrobní společnosti s dlouholetou tradicí
- finanční ohodnocení odpovídající nabízené pozici
- standardní komunikační zázemí (internet, mobil)
- zajímavou a pestrou práci
- přátelské a příjemné pracovní prostředí
- závodní stravování za dotovanou cenu
- pracovní poměr: zástup za MD

Místo práce: Kolín

Termín nástupu: dohodou

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 2. 10. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 2. 9. 2015, 12:42

Obor
Finance
Plat
dohodou
Lokalita
Středočeský kraj